Buderus kombi kart tamiri

Buderus kombi kart tamiri işlemi yapan servisimiz, kombilerinizin tekrar eskisi gibi performanslı çalışmasını sağlamaktadır. Kombiler ev ya da iş yerlerinde kullanılan cihazlardır. Yaz ve kış aylarında sıcak sudan faydalanmak için, kışın da ısınmak için kombiler kullanılır. Dört mevsim devamlı kullanıldığı için zamanla bazı arızlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu arızaların en önemlisi de ana kart arızasıdır. Ana kart arızalarında kombi hiç çalışmaz ve devamlı arıza ışığı yanar.

Kombinin beyni olarak adlandırılan elektronik kart, cihazın bütün çalışma sisteminin kontrolünü sağlamaktadır. Kombi ekranında bazı uyarı ışıkları bulunur. Bu ışıklar sıcak suyun kullanıldığına dair ya da peteklerin ısındığına dair olan uyarı ışıklarıdır. Cihazınızın elektronik kartından ekrana bu uyarıların iletilmesi ana kart sayesinde olmaktadır. Birçok etkenlerden dolayı da arıza yapabilir ana kart yanabilir. Özellikle elektriklerin aniden kesilmesi ile karşılaşılan voltaj düşüklüğü ana kart arızasına neden olmaktadır. Kombiye ait ayrı sigorta kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca voltaj düzenleyici ile ana kartın arıza yapmasına engel olunabilir.

Buderus Kombi Kart Tamiri Arızasının Giderilmesi

Buderus kombi kart tamiri arızasının giderilmesi ve hemen kombinizdeki sorunun çözümlenmesi gerekmektedir. Bunun için ana kartın tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekir. Ana kartlar kombinin en pahalı yedek parçasıdır. Kart değişimleri sıfır ya da ikinci el kartlarla sağlanabilir. Ekonomik bir şekilde arızaya çözüm bulmak istiyorsanız tamir edilme ya da ikinci el ana kart seçiminde bulunabilirsiniz. Daha etkili yöntem kullanmak isteyenler Buderus markasının orijinal yedek parça tercihinde bulunabilirler.

Servisimiz orijinal yedek parçaları, karşılaşılan kombi arızalarında tercih ederek hem garanti kapsamından faydalanmanızı hem de cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. En az bir yıl garanti kapsamından faydalanmak ve servis ücreti ödememek için orijinal ana kart seçiminde bulunmanız mümkündür. Buderus Servis olarak işinde deneyimli personellerle kombi kart arızası sorunlarınıza kesin çözüm getirmekteyiz.

Buderus Kombi Kart Tamiri İçin Bizi Arayın!

Buderus kombi kart tamiri hizmetlerini sizlere sunan servisimiz, 7/24 kesintisiz hizmetleriyle sizlerin mağduriyetini gidermektedir. Oldukça geniş olan servis ağımız bulunmaktadır. Arıza kayıtları için hemen ulaşım sağlayıp sizlere kesin çözüm önerileri sunmaktayız. Kombi ana kartları, fiyatları ve tamir konusunda bizleri arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir