Buderus kombi servisi

Buderus kombi servisi olarak Buderus markasına ait olan her modeldeki kombilerle ilgili servis hizmetlerini sizlere vermekteyiz. Öncelikle kurulum ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilir ve cihazınızın uygun şekilde kurulmasını bizlerden talep edebilirsiniz. Kombi kurulumunda kombinin yeri, baca uzunluğu, su borularının düzgün yerleştirilmesi oldukça önemli bir unsurdur. Kombinizin altında dört adet su çıkışı bulunmaktadır. Bunlardan ikisi petekleri ısıtırken diğerleri de çeşmenizdeki suyu ısıtır. Ayrıca kombiye gelen doğal gaz borusunun da dikkatlice yerleştirilmesi ve gerekli kontrollerin yapılması gerekir. Kombide ortaya çıkan bir arıza peteklerin ya da suyun ısınmasını engellemektedir.

Bu durum hayat kalitenizin düşmesine neden olmaktadır. Firmamız servis sektöründe adını duyurmuş ve uzun yıllardan beri bu işi yapmaktadır. O yüzden yeterli donanıma sahip olan teknikerlerle çalışmalarımızı sürdürerek birçok başarılı işe imzamızı atmış bulunmaktayız. Kombinizin kurulumundan sonra bakımı konusunda da bizlerden yardım talep edebilirsiniz. Kombi bakımları servisimiz tarafından sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır. Yılda bir kez yapılacak olan bakımlarla kombinizin ömrünü uzatabilir ve cihazınızın performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Buderus Kombi Arıza Servisi

Buderus servisimontaj ve bakım hizmetlerinden başka karşılaştığınız arızalarda da sizlerin yanındadır. 7/24 kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilk öncelikle önem verdiğimiz konular arasında bulunmaktadır. O yüzden Buderus markasına ait olan orijinal yedek parçaları kullanarak cihazınızdaki arızaları gidererek sizlere parça ve servis garantisi sunmaktayız. Orijinal parçalar cihazların uzun ömürlü olmasını sağladığı gibi verimli çalışmasını da sağlar. Hangi arızalarda bizleri aramanız gerekir diye hemen bahsedelim…

  • Kombinizin çalıştığı halde evi ya da çeşmedeki suyu ısıtmaması halinde
  • Kombinin devamlı devrede olduğu hallerde
  • Suyunda eksilme ya da kombinin altında su sızıntısı hallerinde
  • Kombinizde bazı uyarı ışıkları yandığı zaman
  • Gürültülü çalışan kombilerde
  • Kombiniz hiç çalışmıyorsa

Kombinin hiç çalışmaması ana kart arızasından kaynaklanmış olabilir. Kombilerdeki ana kart cihazın beynini temsil eder. Buderus servis ana kart tamiri konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin bütçesini düşünerek onlara uygun fiyatlar da sunmaktayız. Servisimizin kaliteli hizmetlerinden faydalanmak ve kombinizdeki sorunların giderilmesini talep etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir