Profilo Servisi

Profilo Servisi olarak, beyaz eşya sektöründe kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. İşimizi ciddiye alıyoruz ve bu nedenle müşterilerimiz bizim için çok değerli. Teknolojiyi geride tutan ve gelişen teknolojiyi destekleyen şirketimiz, ihtiyacınız olan her türlü ürünü kapınıza getiriyor. Adresiniz nerede olursa olsun, ürünlerinizi ortalama 3 iş günü içinde teslim ediyoruz. Sadece yedek parça nakliye, montaj, montaj, tamir, tamir ve satış yapmaktayız.

Profilo Servisi

Beyaz eşya hakkında ne düşünüyorsunuz? Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, küçük ev aletleri ve klima tamiri, firmamız her konuda size yardımcı olmaya hazır. Profilo Servisi Bulaşık makineniz su almıyor olabilir, çamaşır makineniz bozuk olabilir, klimanız ısıtmayabilir veya buzdolabından ses gelebilir. Bu durumlarda tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Sizi makinenizle birlikte getirmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Profilo Servis

1 Yıl Garanti Süresi Profilo Servis olarak, beyaz eşyaların parçalarını değiştirdiğimizde size 1 yıl garanti veriyoruz. Yedek parçalarımız tamamen orijinal ürünlerden yapılmıştır ve size makinenizle uyumlu olup olmadığını kişisel olarak gösteririz. Yedek parça ürünlerinin kalitesi yüksek olmasına rağmen, gelecekte oluşabilecek sorunlara rağmen değiştirdiğimiz yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. 1 yıl boyunca değiştirilen yedek parçalarla ilgili bir sorununuz varsa, bizi arayın, yeni ve orijinal parçayı ücretsiz olarak kuracağız. Önemli olan, hatanın bir kullanıcı hatası olmamasıdır, çünkü garanti yaptığınız hatayı kapsamaz.

Profilo Tamir Hizmetleri 

Uzman teknisyenlerle çalışıyoruz Profilo hizmeti olarak üniversite mezunu teknisyenler ile çalışıyoruz ve çalışmalarında tecrübe kazandık. Bu şekilde, uzman teknisyenlerimizle, hem teoride hem de pratikte olağanüstü işler yaparak memnuniyetinizi kazanmaya çalışıyoruz. Teknisyenlerimizin deneyimi çok geniştir ve hizmetimizden% 100 memnun kalacaksınız. Kalite bizim işimiz ve işimizi iyi yapmak için çalışıyoruz. Kırık mallarınızı en kısa sürede onarır, montaj gerektiğinde özenle çalışırız ve parça değiştirmek için orijinal ürünler kullanırız. İsteğinizi en iyi şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Beyaz eşya servisi olarak, size her zaman en iyi teknik yardımı sunuyoruz.

24/7 Çağrı Merkezimiz Açık Şirketimizde çalışan eğitim personeli ve halkla ilişkiler uzmanları, 24/7 telefon başında sizden gelen soruları cevaplamayı bekliyor. Firmamızı arayarak istediğiniz zaman personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Profilo Servisi

Beyaz eşyaların bozulması, hayatı olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bu süreçte insanların profesyonel bir hizmet alması ve beyaz eşyaların kısa sürede onarılması gerekiyor. Müşterilerimize hem bakım hem de onarım konusunda en iyi desteği sağlamaya çalışıyoruz. İstanbul Profilo Servis olarak, kaliteli hizmet vermeye özen gösteren bir şirketiz. İstanbul Profilo Servisi Profilo mağazalarından satın aldığınız beyaz ürünleri sadece düzenli olarak koruyor ve oluşabilecek veya oluşabilecek arızaları onarıyoruz. Peki bu beyaz eşya nedir? Buzdolapları, Aygaz, fırın, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve ankastre aletleri şirketimizin çalışma alanına giren ürünlerdir.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Yukarıda belirtilen parçaların bakım ve onarımını yaparak daha kaliteli bir yaşam için zemin hazırlıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri deneyimli kadromuzun kontrolünde yapıyoruz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız sayesinde makinenize zarar vermek yerine tamirat yapıyoruz. Profilo ile hayatınızı kolaylaştırın, hayallerinizin tadını çıkarın. İstanbul’da İstanbul Profilo Servis‘nde hizmet veriyoruz. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde bir servis şirketimiz var ve sizi adresinizin yakın olduğu şubeye yönlendiriyoruz. Böylece zamandan ve yerden bağımsız olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Zaman bizim için de önemli değil çünkü 24/7 hizmetinize açığız. Gecenin ortasında ararsanız, sabahları arasanız bile size en iyi yolu sunarız.

Profilo Bulaşık Makinesi Servis

Profilo ile hayatın tadını çıkarın çünkü bu marka hayatınızı kolaylaştırıyor. Makinelerinizde oluşabilecek küçük arızaları önleriz. Bir makinenin evdeki arızası, kurulu düzeni bozmak için yeterli. Makinelerinize önceden bakmak için bu kadar zor durumda kalmayız. Makinelerinize 6 ayda bir bakarsanız, gelecekteki arızalara karşı önlem alırsınız. Makinelerimizde Dolaşan Master Eller İstanbul Profilo Servisi olarak deneyimli kadrolarla çalışıyoruz. Elektronik ürünler bu alanda uzmanlaşmış olduğundan, bu alanda gerekli eğitim ve sertifikaları aldık. Beyaz eşyalarınızı firmamızın teknik servis personeline emanet edebilirsiniz. Beklediğiniz hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servis

Ana eller makinelerinizi korur ve olası arızaları önler. Makinenin durumuna bağlı olarak bakım kısa sürede tamamlanır. Bir arıza olmadığından, sadece ana parçalar kontrol edilir. Her makine farklı bir hata ürettiğinden ve her birinin yapım aşaması hataya bağlı olarak değiştiğinden, hatanın ne kadar süreceği konusunda kesin bilgi veremeyiz. Hasar görmeden net bilgi vermek yanlıştır.

Profilo Tamir

Her konuda firmamızı seçebilirsiniz Her türlü Profilo markası için İstanbul’da bulunan Profilo servis şirketimizi arayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmetler sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bakım ve onarım bizim işimiz, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Başlıca beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı için bizden teknik destek alabilirsiniz. Profilo Servisi şirketi olarak fiyatlarımızı isteyen müşteriler var. Arızayı görmeden kesin bir fiyat bilgisi veremeyiz. Ancak, firmamızı ararsanız, tespit ettiğiniz hata için ortalama bir fiyat bulabilirsiniz. Şirketimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir