Regal Servisi

Teknik desteğimiz Tüm markalara sunulur, Regal Servisi için, Türkiye’nin tercih edilen markalar arasında yer alıyor özellikle ekonomik fiyatı alt seviye ürünleri ama kaliteli sağlam beyaz eşyası ile ünlü marka. o nedenle tüm bütçelere uygun fiyatlı beyaz eşya sağlıyor her türlü yardımı. Teknik desteği firmamızdan alabilme imkanımız var biz kusursuzluğu sizlere sunarken oluşabilen arızaları da tamir ediyoruz. Teknik olarak bizden yardım alabilir ihtiyacınıza yönelik hizmet merkezimizin yedek parça ve arıza durumunda sizlere yardımcı olacak destekleriyle çalışabiliriz. arıza ihtiyacınızda sıkıntılarda sorunların giderilmesinde güçlü güvenlik şirketimizin her türlü desteğini sizlere sunuyoruz. Orijinal tamir hizmeti ile vestel’in ürettiği Regal markalı ürünlerin arkasındayız.

Regal Servis Noktası

Kalitenin merkezi Hizmetlerin lideri kusursuzluk için tercih ekonomik edilir tek marka, Regal servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için bugün ki ve ilerisi günler için altın gibi değerlidir. Sattığımız ürünler bizim için ne kadar kıymetliyse sizlerin ürünlerimizden memnun kalmanız da bizim için o kadar kıymetlidir. Bu sektörde çalışırken sadece para kazanmak için ürün satan ve müşteri memnuniyetine hiç önem vermeyen birçok firma görüyoruz. Bu durum bizi çok şaşırtıyor çünkü biz böyle bir prosedüre çok karşıyız.

Regal Servisi İstanbul

Bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmalar en sonunda pek çok müşterisini kaybediyor ve iflas bayrağını çekiyor. Bizler ise sizlerin memnuniyetini karşıladığımız için günden güne büyüyoruz. Dünyada marka olmaya devam ediyoruz. Firmamızda Her, Beyaz Eşya Onarımı Mevcut Regal Servisi olarak tek bir eşyaya bağlı kalmadan aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşyaların tamir, montaj, nakliye ve yedek parça değişimini yapıyoruz.

Regal Servis Merkezi

Çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, fırın, set üstü ocak, saç kurutma makinesi gibi eşyaların tüm sorumluluğu bizlere ait. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çamaşır makinanesinin çalışmayan parçasını değiştirerek sizlere daha kaliteli bir makine bırakıyoruz.
Diğer beyaz eşyalarınızın da bakımı en ince ayrıntısına kadar yapılır ve sapasağlam bir şekilde sizlere teslim edilir. Regal Servis Tecrübeli elemanlarımız tamir işini ehliyle yapıyor ve sonrasında makinanızda. Çalışmayan tek bir parça bile kalmıyor. Üstelik bu hizmeti en kısa sürede veriyoruz sizlere vakit kaybı yaşatmıyoruz. Kısa zamanda büyük hizmetler vermeyi başarıyoruz.

Hızlı Regal Servisi

Teknik Servis Elemanlarımız Tecrübeli, İstanbu Regal Servis olarak tecrübeli teknisyen ve personeller ile çalışıyoruz. Fabrikadan çıkan ürünleriniz nakliye araçlarımız ile evinize getirip aynı gün kurulumunu yapıyoruz. Gerekli kontrolleri sağlayıp makinanızı çalıştırdıktan sonra da gidiyoruz. Regal Servis Garanti süresi kapsamınca yaptığımız hizmetler ücretsiz olup garanti kapsamından çıkan ürünlere bir miktar ücret alıyoruz. Bizi çağırmadan ücretlerimiz hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Regal Servis Hizmetleri

Teknisyenlerimizin her biri üniversite mezunu olup işini en iyi şekilde yapıyorlar. Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Ödemeyi sorun etmenize gerek yok çünkü kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi alternatiflerimiz mevcut. 7/24 Hizmet Fırsatı Regal Tamir olarak sizleri memnun edebilmek adına 7/24 teknik servis ve iletişim hizmeti veriyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu gecenin bir vakti de arayıp sorabilirsiniz.Telefonun ucunda güler yüzlü ve sizlere hizmet etmekten memnun elemanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sizler için hizmet etmeye her daim açığız. Regal Servisi için aklınıza gelecek en kusursuz şirket Beyaz eşya servisi dendiği zaman Türkiye’nin lideri.

Regal Çamaşır Makinesi Onarımı

Çamaşır makinesi ev aletlerimiz arasında hemen hemen olmazsa olmaz ürünler kategorisinde. Bir Çamaşır makinesindeki problem bütün günlük işimizi Aksatabilir. Bunun sorunlarını çözmek önemli ölçüde firmamız tarafından uygun fiyatlara sağlanabilir. Sağladığımız kaliteli iş ve işçilik için birçok müşterimizden teşekkür mesajları aldık. Kendimizi geliştirmeye müşterilerimize arttırmaya yaptığımız iş daha ileriye taşımaya çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğunu biliyor ve bir beyaz eşya servisi ile oranı ve düşük fiyatı ile bu ürünleri tamir ediyoruz. Regal Servisi Her bölgedeki özellikle Anadolu Yakası’ndaki. Tüm ilçeleri kapsayan geniş servis ağımız ile sizlere tamir hizmeti sunuyoruz.

Regal Buzdolabı Servis Hizmetleri

Buzdolabının soğutmaması gıdaların izin veya ilaçlarınızı bozulmasına neden olur. Bunu tamir ederek bu sorunları yaşamak istemeyebilirsiniz.Genellikle soğutma sorunları buz dolabınızdaki gaz miktarının eksik olmasından kaynaklanıyor olabilir. ya da bu gazı dolaştıracak sistemin yani. Buzdolabının içinde bulunan kompresör ya da hava akışını sağlayacak fan motoru gibi mekanik parçalarının arızalanması sonucu ile. Soğutma gerçekleşmeyebilir O nedenle gelecek uzman arkadaşlarımız sıkıntıların nereden kaynaklandığını ölçerek gerekli arızalı parçayı değiştirerek sorunu ortadan tamamı ile kaldırabilir.

Regal Markalı Bulaşık Makinesi Onarım

Bulaşık makinelerin izdeki problemleri de gideriyoruz, Bu problemlerin ortadan kaldırılması için gerekli teknik desteğimizi sizlere sunuyoruz. Regal Servisi Her türlü alışagelmiş problemler. sizlerin başını ağrıtmadan ortadan kaldırmak bizim işimiz. Günlük olarak bulaşık makinelerimizi kullandığımız için iç kısımlarında tortu yemek kalıntıları ya da yemeklerimizde kullandığımız Sıvı yağların hortumlara bırakmış olduğu kalıntılar makinelerimiz in Buğulu çalışmasının veya temiz yıkamasının nedenlerini oluşturmaktadır. Bunları ortadan kaldırmak genel bir bakım ve ustalarımızın kimyasal temizliği ile ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır, Sizler de bulaşık makinelerinin yıkamasında memnun değilseniz firmamızla iletişim kurun göreceksiniz kaliteli ve ilk günkü gibi temiz yıkamaya devam edecek.

Regal Onarım

Onarıma ihtiyacı olan beyaz eşya servisi firmamızdan tüm tamir edilecek ya da bakım ihtiyacı, Görülecek ürünlerinizin teknik sorunlarını gidereceğiz. Regal Servis Firmamızı arayarak bu sorunları ortadan kaldırmak sizin elinizde yapacağınız çok şey ya da çağıracağız firmamızda ki personeller sizi ciddi maddi yükten kurtaracak uygun fiyatlara ürünlerinizi tamir edecektir o açıdan firmamızı güvenli çağırabilir tercih edebilir ya da tavsiye edebilirsiniz.

Regal Beyaz Eşya Tamir Merkezi

Tamir merkezimizde, Regal markalı bütün ürünlerin genel sorunlarını çözecek uzman ekip. 7/24 sizlere hizmet sunmak için bekliyor. Hatta bir ilk telefonla Bizden fiyat alabilir ürünlerinizin kaç paraya tamir olacağını. Online olarak öğrenebilirsiniz yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek iletişim formumuzu doldurmak veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak. Regal Servisi Zaten aşağıdaki başlıktan sonra sizlere gerekli telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini aktaracağız mobil yada sabit hatlarımızdan destek alabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir