Westinghouse Servisi

Westinghouse Servisi olarak, evinizde severek kullandığınız beyaz eşya ve buzdolabı, bulaşık makinesi gibi değerli ürünlerin tamir edilmesi için teknik destekler verecek sizlere yardımcı olmak için onarım hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız. Bu ürünlerinizde yaşadığınız tüm sıkıntıları firmamız olarak sizlere sunacağız. Profesyonel bir onarım destek ihtiyacı olan bir buzdolabınız ve ev aletiniz varsa bizden tamir desteği alabileceksiniz.

Westinghouse Servisi

Tam zamanlı çalışan isteğinizi vaktinde gideren, Westinghouse Servisi Desteklerini giderecektir. Kaliteli desteklerimizle yanınızda olan şirketimiz, İstediğiniz zaman çalışmalarımızla yanınızda olmak için, Garantili ve yerinde desteği sizlere sunacağız. Ustalarımızın sizlere verdiğini hizmetler kapsamında anında ivedi bir şekilde tamir desteği sunacağız. Olağan her sıkıntının giderilmesi için çalışmalar başlatacağız. Buzdolabı ve beyaz eşya için elimizden geleni yaparız, Siz sadece arayın.

White Westinghouse Servisi

İstanbul’da Kaliteli Buzdolabı onarımı için Westinghouse Servisi hizmetimiz İstanbul geneli için kaliteli desteği sizlere vermektedir Yetkili servis uzmanlığı birkaç yıl öncesinden anlaşmalı olarak bıraktığımız zamanlardan kalma kusursuz ve ehil personellerle yanınızdayız İstediğini zaman işletmemiz tüm beyaz eşyalarınıza Kurumsal olarak kendi fabrikanın tercih ettiği yedek parça olanaklarımızla, çalışmalarımızı sizlere ileteceğiz ihtiyacınız için bizlerden fiyat teklifi alabilir sizler için teknik becerilerimizi sergileyebiliriz. Garanti, Orijinal Parça, Kurumsal Hizmetler ne ararsanız isteklerinizin giderilmesinde büyük rol oynayacağız. Buzdolabının herhangi bir yedek parçasının zarar görmesi daha önemli parçalarının zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bunu önlemek adına problemin erken fark edilmesi ve parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Parça değişimi dolabın ömrünü uzatmaktadır. Küçük problemleri erkenden fark eden profesyonel bakım ekibi, büyük maliyet gerektiren problemlerin önüne geçmektedir.

Westinghouse Hizmetleri

Profesyonel Teknik Ekip Buzdolabı, Westinghouse Servis diğer beyaz eşyalar gibi bakım ve tamir sırasında hassasiyet gerektirmektedir. Teknik ekip bu sebeple çok önemlidir. Profesyonel ve alanında uzman teknik ekip ile kaliteli bakım ve tamirat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunan ekibimiz, alanında gerekli eğitimleri tamamlamıştır. Bu durum eşyanızı riske atmaktan kurtaracak oldukça önemli bir unsurdur.

Westinghouse Servis İstanbul

Westinghouse Buzdolabı Servisi Hizmetinizde Serviste Kalite Ve Hız Önemlidir  Beyaz eşyalar özellikle yeni kurulan evlerde temel ihtiyaç sıralamasında ilk önce gelmektedir. Westinghouse Servis Alınan bulaşık ve çamaşır makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, tezgah üstü ocaklar, hepsi de en son kalite ve modelde evinizin baş köşesindeki yerlerini almakta ve işlerinizde büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Her ne kadar son teknoloji ürünü olsalar da, elektronik beyaz eşyalar ömürlük değillerdir. Hatta bazı beyaz eşya ürünleri alındıktan çok kısa bir süre zarfında görevlerini yerine getiremez hale gelmekte yani bozulmaktadır.

White Westinghouse Servis

Acil olarak servise ve bakıma ihtiyaç duyulduğunda doğru servis adresine ulaşmak çok önemli bir adım olacaktır. Eşyadır bozulur, tamir olur yeniden kullanılır. Servislere her gün, yüzlerce bozulan çamaşır ve bulaşık makineleri, çok değişik markalarda ankastre ev eşyaları değişik arıza ve şikayetler ile getirilmektedir. Burada üzerinde durulması gereken mühim nokta ise servislerin yaptığı hizmetlerden memnuniyet oranlarının ne derece olduğudur. Yani yapılan tamir ve bakım hizmeti müşterileri memnun edebilmekte midir?

İstanbul merkezli olarak 2007 yılında hizmete başlayan Servis Asia firmamız, Westinghouse Buzdolabı servisi olarak bütün modellere servis hizmetini müşterilerimizin isteği doğrultusunda birinci kalitede sunmaktadır. Servisimize telefon, internet ya da bizzat gelerek ulaşan, bütün müşterilerimizin problemleri mutlaka çözüme kavuşturulmaktadır. Westinghouse 18 yıldan beridir devam eden bilgi beceri ve teknik donanımını, güncel teknolojik bilgelerle genişleterek her türlü beyaz eşya arıza ve montaj gibi işlemlerde çözümün birinci adresi olmaya devam etmektedir.

İstanbul Westinghouse

Ev eşyalarından anormal sesler mi gelmeye başladı? İstanbul Westinghouse Servisi Yıkama ve durulama işlemleri doğru düzgün olmuyor mu? Fırınınız, bin bir emekle yaptığınız böreği pişirmedi mi? Ankastre ocağınız yanmıyor mu? Evet, bu ve buna benzer daha bir sürü probleme karşılık firmamız, akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bunun için Westinghouse Buzdolabı servisi adresimizi ziyaret edebilir ve ücretsiz danışma hattımızdan, uzman personelimizden çözüm önerileri alabilirsiniz. Beyaz eşya ürünlerinde yedek parça da çok önem arz eden bir husustur. Bozulan eşyalarda yedek parça ihtiyacı yine servisimiz bünyesinde temin edilerek, montaj işlemi gerçekleştirilmekte ve makineniz eski sağlığına kavuşturulmaktadır. Bu konu da parça garantisi yanında bir yıllık işçilik garantisi de vermekteyiz. Personelimize ve teknik ekibimize güveniyoruz, sizinde binlerce müşterimiz de olduğu gibi, servisimize güvenmenizi ve beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı içinde teslim etmenizi bekliyoruz.

Westinghouse Buzdolabı Servis

Westinghouse Beyaz Eşya Servisi Hizmetinizdedir  Servisimiz tamir ve bakım işini üzerine aldıktan hemen sonra, bir doktor hassasiyetinde. Beyaz eşyalarınıza müdahaleye başlayacak ve bir gün gibi kısa bir sürede, makinenizin sorununu tespit ederek, çözüm için gerekeni yapacaktır. Firmamız, sabah başladığı mesaisini gece 23:30’ kadar devam ettirmekte, müşterilerimize her an cevap vermeye oldukça özen göstermektedir. Arıza tespiti için ev ya da iş yerlerine çağrıldığımızda, profesyonel mobil ekibimiz harekete geçmekte ve çok hızlı bir intikal gerçekleştirmektedir.

Evlere girilirken kesinlikle galoş takılarak hijyen ortamı sağlanmaktadır. Westinghouse Buzdolabı Servisi Arıza tespitini 40 TL gibi oldukça düşük bir ücretle gerçekleştiren teknik elamanlarımız size yapılması gereken işlemleri teker teker anlatacaktır. Siz onay verdikten sonra da kaliteli bir işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak beyaz eşyanız ilk aldığınız gündeki gibi, çalışır vaziyette size teslim edilecektir.

Hizmetlerimizden Bazıları

  • Westinghouse Servislerimiz Orijinal Parçalar kullanacağız.
  • Buzdolabı Servisi
  • Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Çamaşır Makinesi Onarım ve Bakım.
  • White westinghouse servisleri ve tüm ürünler
  • Westinghouse Tamir Ücretleri 50,00₺ – 250,00₺ arası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir